Svatý Tadeáš

Autor: Antonín Procházka
(1908 Velká Bystřice - 1966)

plastika Svatého Tadeáše z patinované sádry, signováno na plintě, datováno 1954
Materiál: sádra, datace: 1954
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč