17. Sv. Juda Tadeáš

Autor: Antonín Procházka
(1908 Velká Bystřice - 1966)

plastika Svatého Tadeáše z patinované sádry, signováno na plintě, datováno 1954. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Materiál: sádra, datace: 1954
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč