259. Konvolut tisků - 2 kusy
signováno a datováno vpravo dole, 2 kusy. Rámováno
Technika: ofset, datace: 2005
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 39,5 x 31 cm
Konec dražby: 09.05.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč