259. Kopretiny ve váze - autorka Blahová
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 10 cm, výška: 10 cm, rámování: 13 x 13 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč