5 ks pohárků nosičů andělů

Autor: Pierre-Louis Dagoty
(1771 - 1840)

5 ks empírových andílků nesoucích zlacené pohárky, zhotoveno v porcelánce Dagoty v Paříži, vespodu značeno: Manufacture/ de S.M.Impériale/ P.L.DAGOTY/ A PARIS, jeden z pohárků lepen
Datace: 1. pol. 19. století
Výška: 8,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč