207. 5 ks pohárků nosičů andělů
Autor: Pierre-Louis Dagoty
(1771 - 1840)
5 ks empírových andílků nesoucích zlacené pohárky, zhotoveno v porcelánce Dagoty v Paříži, vespodu značeno: Manufacture/ de S.M.Impériale/ P.L.DAGOTY/ A PARIS, jeden z pohárků lepen
Datace: 1. pol. 19. století
Výška: 8,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč