12. sv. Mikuláš

Autor: Zdeněk Šindlar
(1939 Vysoké Mýto)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou vlevo dole číslováno 9/100. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 27 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč