Akt ženy

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 65 cm, rámování: 82 x 68 cm

Konec dražby: 17.09.2019 19:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč