Decembrový deň

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1970
Šířka: 59 cm, výška: 32 cm, rámování: 54 x 80 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč