34. Abstrakce
Autor: Karel Vaca
(1919 Prostějov - 1989 Praha)
signováno vpravo dole, datováno 76
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 70,5 cm, výška: 95 cm, rámování: 106 x 81,5 cm
Konec dražby: 24.09.2017 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 22 000 Kč