26. Martin - Kytice
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 49 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 70 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč