26. nesignováno

olej na plátně, Červený kostel, poškozeno - perforace, 34x52cm, rámováno 50x69cm, rám poškozen

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč