26. nesignováno
olej na plátně, Červený kostel, poškozeno - perforace, 34x52cm, rámováno 50x69cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč