Pod horou I

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1987
Šířka: 27 cm, výška: 66 cm, rámování: 86,5 x 46,5 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč