26. Zátiší s pohárem

nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 39,5 x 54,5 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč