Bažanti

rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 48 cm, výška: 66 cm, rámování: 85 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč