260. Bažanti
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 48 cm, výška: 66 cm, rámování: 85 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč