260. Caroline Auguste a Franz I.
Paspartováno a zaskleno
Technika: zinkografie
Rámování: 35 x 44,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč