Caroline Auguste a Franz I.

Paspartováno a zaskleno
Technika: zinkografie
Rámování: 35 x 44,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč