38. Sedící akt ženy
Autor: keramické závody Rako
plastika z bíle glazované keramiky zobrazující nahou ženu sedící na podstavci, značeno vtlačeno značkou zespodu Rako
Materiál: glazovaná keramika
Výška: 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč