Moře

Autor: Alf Engelke
(1925 - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 62 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 29.11.2021 19:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč