207. W.A Mozart
Autor: František Bečvář
Signováno vpravo dole
Technika: linoryt
Šířka: 18 cm, výška: 30 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 05.01.2022 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč