Pod skalou

Autor: Salvator Rosa
(1615 Arenella, Neapol, Itálie - 1673 Řím, Itálie)

okruh autora, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 101,5 cm, výška: 86 cm, rámování: 100 x 116 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč