153. Domy u lesa
Autor: Sigurd Möller
(1895 Stockholm - 1984 Lidingö)
Signováno vlevo dole, rámováno řezaném rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 34 cm, rámování: pošk. 50 x 46 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč