153. Domy u lesa

Autor: Sigurd Möller
(1895 Stockholm - 1984 Lidingö)

Signováno vlevo dole, rámováno řezaném rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 34 cm, rámování: pošk. 50 x 46 cm

Konec dražby: 29.11.2021 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč