Dvořák - Kostel v dálce

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 49 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč