183. J.Š. Baar
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
Busta z pálené neglazované hlíny, signováno na plintě, mírně odřene
Materiál: pálená hlína
Výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč