23. Pasáček krav
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vlevo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 67,5 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč