5. Pasačka
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
Signováno vlevo dole, původní blondel rám.
Certifikát pravosti přiložen
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 84 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč