261. Pohled do krajiny
signováno, datováno pravo dole tužkou, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč