23. Mnich
Autor: Frans Wilhelm Odelmark
(1849 Västervik - 1937 Stockholm)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1899
Šířka: 40 cm, výška: 81 cm, rámování: 97 x 56 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč