168. Loďka na jezeře
Autor: Alf Sundström
(1888 - 1961)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu přilepen štítek o autorovi
Technika: olej na překližce
Šířka: 54 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 52 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč