262. Ikona bohorodička Hodegetria - Keř nespalitelný

malba na dřevě. Ruská ikona 19. století s nápisem v cyrilici: "Obraz něopalymija Kupina peresv. Bogorodicy". Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč