Casa Batlló

signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč