262. Casa Batlló
signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 37 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč