2. Přístav
Autor: Folke Öström
(1892 Göteborg - 1974 Havstenssund)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 72 x 83 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč