Dáma na terase

Autor: Charles Sjöholm
(1933 - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 39 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč