56. Rybářská laguna
Autor: Josef Emil Lemon
(1895 - 1968)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek s datací
Technika: olej na sololitu, datace: 1940
Šířka: 46 cm, výška: 37,5 cm, rámování: pošk. 57 x 65 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč