Chaloupky u lesa

Autor: Carl August Fahlgren
(1819 Norrtälje - 1905 Stockholm)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1863
Šířka: 71,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 76 x 96 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2022 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč