16. V Provence

Autor: Gösta Nordbland
(1897 Eslöv - 1940 Stockholm)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 46 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 52 x 60 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:08 SEČ

Zbývá: 11d 4h 31m 46s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč