Bílé květiny

Autor: Tor Hörlin
(1899 Stockholm - 1985 Stockholm)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: intarzie
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 43 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč