114. Žena v pralese
Autor: Bo E. Lundqvist
(1934)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, číslováno 1/12
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 35 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč