159. Zjevení
Autor: Jan Konůpek
(1883 Mladá Boleslav - 1950 Nové Město nad Metují)
nesignováno, pokresleno červenou křídou
Technika: lept na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 34 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč