Červená kompozice

Autor: Milan Vobruba
(1934 Třemošnice - 2016 Gusum)

datováno a signováno vpravo dole i na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 33,5 x 27,5 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč