266. Rendez-vous
signováno značkou vpravo dole v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč