267. Zrcadlo historismus
Dřevěné řezbované zrcadlo ve stylu historismu z konce 19. století.
Materiál: dřevo
Šířka: 63 cm, výška: 117 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč