267. G. Basset - Výhled do kraje
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 83 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 06.12.2021 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč