122. Podzimní vesnička
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1935
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 51 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč