16. Na vesnici
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1928
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 36,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 06.12.2017 18:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč