31. Podzimní vesnička

Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)

Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1935
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 51 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:15 SELČ

Zbývá: 6d 4h 16m 3s

Vyvolávací cena: 4 800 Kč