Padlý voják

Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: tuš
Šířka: 34 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč