90. Lidé s koněm v zimní krajině

Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)

vlevo dole číslováno 500/297, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 47 cm, výška: 29 cm, rámování: 58 X 77 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč